[ Luxen Homes ]

Hakkında

Luxen mobilya 2011 yılından bu yana mobilya sektörünün her alanında uzman ekip ve ekipmanlarıyla Türkiye’nin her noktasında ve Dünyanın bir çok ülkesinde hizmet vermektedir.

Firmamız kuruluş itibariyle üreticileri arasında güvene dayalı ticaret sürdürmeyi, tasarımın kaliteye dönüştüğü fonksiyonel ürünler üretmeyi, çalışanları için huzurlu ve keyifli çalışma ortamı sunmayı, ulusal ve küresel boyutta saygı duyulan bir mobilya markası olmayı kendine misyon edinmiştir.

Bu iş prensiplerimize sahip çıktığımız sürece markamız Luxen istikrarlı bir şekilde ve yaptığı işten keyif alarak büyüyecektir. Biliyoruz ki, kurumsal bir çerçevede gelecek nesillere bırakmaya çalıştığımız bu markanın bilinirliği artacak ve saygın şekilde yoluna devam edecektir. Önceliğimiz olan kalite hedefimiz doğrulusunda Dünya’daki kalite standartlarını yakalamak mobilya sektöründeki modayı yakından takip etmek, Yeni teknolojileri takip etmek , Kalite yönetim sistemimizin koşullarına uymak, sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak şirket politikamızdır.

Geleneksel ve modern tasarımları bir arada buluşturan Luxen Mobilya ‘’ Keyifli zamanlar için kaliteli mekanlar ‘’ prensibi ile çok daha yaşanası evler oluşturmak için çalışmaktadır.